Polecane
RADIO PIELGRZYM DZISIAJ W ŚWIETLE BIBLII ZWYCIĘSKI PLAN CZYTANIA I SŁUCHANIA BIBLII
Słowniki Biblijne
 Strona Główna

  Jesteśmy grupą ludzi, która spotyka się by poznawać, uwielbiać i czcić osobę Jezusa Chrystusa. Nasze życie było pozbawione sensu i celu. Uwikłani w różne grzechy, nienawidzący i znienawidzeni, szliśmy własną drogą, która prowadziła do piekła. Część z nas spętani kajdanami nałogów była jawnymi grzesznikami, budzącymi odrazę i strach. Część to tak zwani porządni ludzie, chodzący co niedzielę do kościoła, mający własną godność i sprawiedliwość. Ale wszyscy bez wyjątku okazaliśmy się grzesznikami w oczach Bożych.
  Bóg okazał nam łaskę w Jezusie Chrystusie, przebaczając nam nasze grzechy. Uwolnił nas z nich i usynowił. Już nie jesteśmy grzesznikami, ale dziećmi Bożymi, obmytymi krwią Baranka Bożego, Zbawiciela, który ukochał nas ponad swoje życie. To On wziął na siebie naszą winę, list dłużny, który obciążał każdego z nas przybił do krzyża.
   Dlatego jesteśmy mu wdzięczni, kochamy Go i staramy się być Mu posłuszni we wszystkim. On jest naszą drogocenną perłą, naszym skarbem i miłością naszego życia. Wierzymy że Biblia jest Jego Słowem, nieomylnym i autorytatywnym w każdej dziedzinie życia. Wierzymy, iż moc Ducha Świętego w którą obfitował Pierwszy Kościół jest również dostępna i dzisiaj. Wierzymy też, że przyjście Pana Jezusa jest bliskie.
Powrót do stałego miejsca nabożeństw

 Miło nam poinformować, że po okresie wakacyjnym powracamy do stałego miejsca niedzielnych nabożeństw.
Od 02.09.2018 spotkania będą się odbywać regularnie o godz. 10:00 w Kampusie Wielickim
przy ul. Piłsudskiego 105 w Wieliczce.

Serdecznie zapraszamy

Chrzest Siostry Beaty

 Z wielką radością informujemy, że w najbliższą sobotę tj.24.11.2018 r. nasza Siostra Beata Aksamit przyjmie Chrzest Wiary w Kościele Chrześcijan Baptystów w Krynicy Zdrój.

W związku z tym wydarzeniem, nabożeństwo niedzielne 25.11.2018 r. nie odbędzie się w Kampusie Wielickim, a będzie połączone z nabożeństwem w Krynicy Zdrój.

Braci i Siostry, którzy nie planują wzięcia udziału w chrzcie Siostry Beaty, zachęcamy w tym czasie do udziału w nabożeństwie w I Kościele Chrześcijan Baptystów przy ul. Wyspiańskiego 4, Kraków.


 Kazania niedzielne - czerwiec 2017 r.

 Zachęcamy do odsłuchania niedzielnych kazań z miesiąca czerwca.Braterstwo w Bożej Rodzinie - Mateusz Grynda (11.06.2017 r.)

Pobierz


Nie daj się zniechęcić - Rafał Olech (04.06.2017 r.)

Pobierz


Inne kazania 2017 r.

 Kazania niedzielne - maj 2017 r.

 Zachęcamy do odsłuchania niedzielnych kazań z miesiąca maja.Marana tha - gotowość i oczekiwanie na przyjście Pana Jezusa - Mateusz Grynda (28.05.2017 r.)

Pobierz


Otrzymać odpowiedź w Jego świątyni - Rafał Olech (14.05.2017 r.)

Pobierz


Poznanie w kościele - osobista więź z Jezusem Chrystusem - Mateusz Grynda (07.05.2017 r.)

Pobierz


Inne kazania 2017 r.

 Kazania niedzielne - kwiecień 2017 r.

 Zachęcamy do odsłuchania niedzielnych kazań z miesiąca kwietnia.Jesteście Bożą świątynią - Rafał Olech (23.04.2017 r.)

Pobierz


Świadectwo Boga w nas - Mateusz Grynda (09.04.2017 r.)

Pobierz


Najgorsza transakcja w życiu - Rafał Olech (02.04.2017 r.)

Pobierz


Inne kazania 2017 r.